interjeras

Repertuaras

20 Spalis 19 val. 2017

Tradicinių šokių klubo 15 metų Jubiliejus

Šio gražaus gimtadienio proga dovanojame Jums visą naktį tradicinių šokių, muzikos ir smagių akimirkų. Šoksime tiek lietuviškus, tiek per vakarones pamėgtus užsienio tradicinius šokius. Gros buvę ir esami Tradicinių šokių klubo muzikantai bei šventės svečiai.
Online Rezervavimas
21 Spalis 20 val. 2017

Dirty Dancing Social - Gaby&Estefy

Kaip visada Jūsų laukia pasirodymai, animacijos, pamokos bei daug daug geros nuotaikos!!!
Online Rezervavimas
22 Spalis 12 val. 2017

Govardhana Pudža: Govardhano kalno šventė 2017

Kviečiame į Govardhano kalno šventę, kuri įvyks Sekmadienį 2017 10 22 dieną "Legendų" salėje (ten pat kur šventėme Radharanės Gimtadienį)
Online Rezervavimas
24 Spalis 20 val 2017

Komedija „Urvinis žmogus“

Komedija „Urvinis žmogus“ – apie  amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.
Online Rezervavimas
25 Spalis 19 val. 2017

''Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu.'' ..

Komedijoje aktoriai  Inga Norkutė, Neringa Nekrašiūtė, Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Šimukauskas, Taura Kvietinskaitė, Aurelija Tamulytė kuria komišką situaciją, kurioje atsiskleidžia paprastų žmonių noras pasikalbėti ir daryti žemiškus dalykus, tačiau visa tai veda link visiško nesusikalbėjimo ir absurdo. Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.
Online Rezervavimas
26 Spalis 20 val. 2017

Sektor Gaza

Koncertas "Sektor Gaza"
Online Rezervavimas
02 Lapkritis 19 val. 2017

''Humoro klubas'' su programa ''Renginių vedėjai, šviesos, aparatūra''

„Humoro klubas“ pradeda naują sezoną ir su visiškai nauja programa, šmaikščiai pavadinta „Renginių vedėjai, šviesos, aparatūra“, pasirodo Vilniuje, klube „Legendos“.
Praėjusiame ture su programa „Keturi tenorai“, „Humoro klubo“ komikai – Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Dominykas Klajumas ir Vaidotas Šiožinis – apkeliavo visą Lietuvą, nuo Utenos iki Klaipėdos, nuo Joniškio iki Druskininkų, nuo Vilniaus iki Kauno (nu čia toks trumpokas atstumas). Keliaudami juokino žmones, uždirbo pinigų ir nusprendė, kad nėr geresnio dalyko už gastroles, dėl to, vos pasibaigus senajam turui, pradeda visiškai naują!is
Online Rezervavimas
28 Spalis 14.00 2017

2017 Lietuvos Kultūrizmo Taurės Varžybos

Online Rezervavimas
05 Lapkritis 19 val 2017

COMEDY STAND UP. DANIEL SLOSS -NOW

NOW is the stunning new show from Scotland’s internationally acclaimed and award-winning stand-up.
Star of TV’s ‘Conan’ (a record seven appearances), to-date Daniel has performed nine sell-out Edinburgh Fringe’s, two solo off-Broadway seasons, released a DVD, given a ‘Tedx’ Talk (aged 19) and tours extensively to rave reviews throughout Australasia, USA, UK and Europe
Online Rezervavimas
09 Lapkritis 20 val. 2017

Komedija „Po 20 metų“

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus vedęs gyveno ilgai ir laimingai?

Ar gali būti, kad Urviniam žmogui viskas klojasi geriau nei kitiems?

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus laimingesnis už bet ką pasaulyje?

Online Rezervavimas
10 Lapkritis 2017

Carlos Rosas&Kandanga Latin Band

Carlos Rosas is Karakaso (Venesuela) pristato savo naują gyvos muzikos projektą "Kandanga" kartu su talentingais muzikantais iš Lietuvos, Kolumbijos, Ispanijos ir Armėnijos.Šiame naujame projekte skirtingų šalių muzikantai pristatys lotyniškus ritmus - Salsa, Cumbia ir Bachata.

Online Rezervavimas
11 Lapkritis 19 val. 2017

Paramos koncertas Andriui Kulikauskui „Būn tep“

Plungiškių draugija kviečia visus geros valios žmones į gražų ir šiltą koncertą „BŪN TEP“, skirtą paremti Plungės garbės piliečiui, kompozitoriui, muzikantui, aranžuotojui Andriui Kulikauskui.Koncerte skambės Andriaus dainos, gros ir dainuos gausus Andriaus draugų būrys- Petras Vyšniauskas, Neda, Olegas Ditkovskis, Andrius Kaniava, Nijolė Narmonataitė, Juozas Milašius, Martynas Kuliavas, Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius, Aurelijus Globys, Saulius Bareikis, Justė Kazakevičiūtė, Vytautas Rumšas, "Kulifamily". Renginio vedėja - Daiva Tamošiūnaitė - Budrė.

Online Rezervavimas
16 Lapkritis 19 val 2017

Komedija „AMN€ZIJA už 400 000 €“

Spektaklyje vaidina visiems puikiai žinomi teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždės, dauguma atpažįstami iš populiarių TV projektų - ,,Dviračio šou”, ,,Dar pažiūrėsim”, ,,Pagauk kampą” ir kt. Aktoriai Toma Vaškevičiūtė ir Marius Repšys yra apdovanoti prestižiniais Lietuvos teatro sąjungos apdovanojimais - ,,Auksiniais scenos kryžiais“. Taip pat dauguma spektaklyje vaidinančių aktorių buvo ne kartą nominuoti ir apdovanoti Lietuvos kino apdovanojimuose ,,Sidabrinės gervės“ už geriausią aktoriaus vaidmenį.
Daktaras - Tadas Gryn/Leonardas Pobedonoscevas
Laura - Rimantė Valiukaitė
Rapolas - Zigmantas Baranauskas
Marija - Gabija Ryškuvienė-Jaraminaitė/ Toma Vaškevičiūtė
Vyriškis - Balys Latėnas/Ramūnas Šimukauskas
Online Rezervavimas
17 Lapkritis 19 val. 2017

SINICKIS Vilniuje

Tomo Sinickio ir grupės koncertas.
Online Rezervavimas
29 Lapkritis 20:00 2017

Komedija "Urvinis žmogus"

 

Komedija „Urvinis žmogus“ – pie amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.

 

Jei tik, žinoma, į viską pažvelgsime su gera humoro doze. Taip, kaip tai scenoje daro neprilygstami Lietuvos „urviniai“ – aktoriai Darius Meškauskas ir Giedrius Savickas.

Online Rezervavimas
06 Gruodis 20 val 2017

Komedija „Po 20 metų“

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus vedęs gyveno ilgai ir laimingai?

Ar gali būti, kad Urviniam žmogui viskas klojasi geriau nei kitiems?

Ar gali būti, kad Urvinis žmogus laimingesnis už bet ką pasaulyje?

Online Rezervavimas

DIENOS PIETŪS

Photos

Kontaktai

Adresas
Legendos Klubas Kalvarijų g. 85 Vilnius
Telefono Nr
+370 610 10 762 Info dėl renginių/uždarų vakarų
Darbo grafikas
VISĄ PARĄ
Elektroninio pašto adresas
Atstumas:
Trukmė: