Repertuaras

14 Vasaris 20 val. 2023

Mulen Ružas 2032

Šou metu kūnas virpės nuo gyvos muzikos garsų ir atlikėjų pasirodymų ne tik ant žemės bet ir ore. Išvysite istoriją, kuri prasideda nuo klasikinio mulen ružo su plunksnomis, teatro elementais, žėrinčiais kostiumais, įspūdingais artistų triukais ir gyvu garsu. Šou užburs ir prarasime laiko suvokimą. Staiga laikrodžiai pradės suktis žaibišku greičiu lyg laiko mašinos ir „MOULIN ROUGE 2032“ persikels į 2032 metus. Mulen ružas plunksnas iškeis į lazerius ir elektroniką.

N-16

Online Rezervavimas
15 Vasaris 19 val. 2023

''Humoro klubas'' su programa ''Kelyje 3''

Važiavimas magistraliniais keliais, šunkeliais, greičio viršijimas, nemalonūs pokalbiai su policija, pakelių plėšikai, grobiantys jūsų krovinį ir puolantys vairuotojus beisbolo lazdomis.  Ir galiausiai kulminacija – pergalingas  šūksnis, įveikus visas kliūtis, greičiausiai ir pelningiausiai atvežus rūpimą krovinį – programą „Kelyje 3“ į Vilnių !
  Į sceną lips:
Paulius Ambrazevičius
Mantas Bartuševičius
Vaidotas Šiožinis
Online Rezervavimas
02 Kovas 20.00 2023

Jazz Happens | Džiazo šokių ir magijos šou

Gaivališkas saksofono skambesys, dūmuose paskendęs speakeasy baras, nuo eiklių šokėjų kojų drebantis parketas, visa tai: tikrovė ar iliuzija? Akimirksniu lyg laiko mašina nusikelk į tą svaigų prohibicijos laikų bruzdesį, kai noras džiaugtis muzika ir šokiais buvo stipresnis už bet kokį draudimą.
Online Rezervavimas
03 Kovas 19 val. 2023

Gitaros legenda MIKE STERN su grupe

Mike Stern - vienas žymiausių džiazo gitaristų pasaulyje. Net 6 kartus nominuotas „Grammy“!

Gitaros legenda pasirodys kartu su savo žmona Leni Stern (gitara, vokalas) bei Adam Golicki Trio (Adam golicki - mušamieji, Piotr Lemaczyk - bosinė gitara, Rafa Sarnecki - gitara). Vakaro svečias - saksofonininkas Kęstutis Vaiginis.


Online Rezervavimas
04 Kovas 18 val 2023

Andrius Kaniava. Žemiškoji komedija „Trečioji Evangelija Pagal Andrių“

Šmaikščiai, filosofiškai, besiremdamas tikromis istorijomis bei faktais, Andrius Kaniava kvies kartu keliauti į netolimą praeitį, į laikotarpį, kuris prasideda 90-aisiais ir baigiasi 2000 – aisiais metais. Vieniems tai – jų paauglystės ir atradimų laikas, kitai kartai – staigus pokyčių laikas.

Online Rezervavimas
08 Kovas 20 val. 2023

IGORIS JARMOLENKA & STRIPTIZO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠOU!

Jūsų lauks žavusis IGORIS JARMOLENKA ir įspūdingas STRIPTIZO ŠOU. Programoje – gražiausios Igorio Jarmolenkos meilės dainos ir geriausių Lietuvos striptizo šokėjų pasirodymas. Bus karšta!
Online Rezervavimas
12 Kovas 18 val. 2023

Legendinės grupės ''TequilaJazz'' koncertas

Su didžiuliu malonumu pristatome unikalų  kultinės grupės „TequilaJazz“ ir jos lyderio Jevgenijaus Fiedorovo koncertą - vienintelį, bekompromį ir žinoma, iš pelno gautos lėšos bus skirtos vienam iš pagrindinių Lietuvos fondų, renkančių lėšas padėti mūsų broliškai Ukrainai!

Online Rezervavimas
23 Kovas 19:00 2023

Giedrius Leškevičius ir grupė. Gyvo garso koncertas „Dvigubai“

„Dvigubai daugiau jausmo ir dvigubai daugiau energijos - visa tai pažadu koncerte „Dvigubai“,- sako dainų autorius ir atlikėjas Giedrius Leškevičius.

Online Rezervavimas
26 Kovas 19 val. 2023

Dviejų dalių komedija PRINCIPAS

Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo, su šypsena! Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai: Andrius Kaniava,Gediminas Storpirštis, Redita Dominaitytė. Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).  Būkit principingi – įsigykit bilietą ir įrodykite sau, kad sveikas humoras dar niekam nepakenkė.

Online Rezervavimas
11 Geguze 20 val. 2023

Jazz Happens | Džiazo šokių ir magijos šou

Welcome to a beloved jazz, dance, and magic show! Once you open the door, you will be taken to the dazzling 1920's. While the world is still recovering from the Great Influenza, in the United States prohibition begins. 
Online Rezervavimas

Photos

Kontaktai

Adresas
Legendos Klubas Kalvarijų g. 85 Vilnius
Telefono Nr
+370 610 10 762 Info dėl renginių/uždarų vakarų
Darbo grafikas
VISĄ PARĄ
Elektroninio pašto adresas
Atstumas:
Trukmė: